Craig WrightHaberler

Kleiman Ailesinin Davası Sürüyor

Craig Wright'a yönelik suçlamalar...

Nexo

Craig Wright, 4 milyar dolar değere sahip olan (tahmini) Bitcoin’leri çalmakla suçlanan ve bu konuda defalarca kendisi hakkında açılmış olan dava ile ilgili olarak avukatları aracılığı ile mahkemeye itiraz eden Craig Wright, kripto para çalmadığını ve vefat eden Kleiman’ın kripto para birimlerinin kendisinde olmadığını ve Kleiman ailesinin kendisi hakkında yalan söylediğini iddia ediyor. Milyarlarca dolarlık kripto paraların nereye gittiği konusunda henüz araştırmalarına devam eden mahkeme ise, birkaç kez reddettiği itirazlara rağmen Craig Wright tarafından sürekli itiraz gelmesi sonrasında henüz yasal olarak kararını vermiş değil ve bu konuda nasıl karar verecek olduğu konusu tamamen araştırmalar sonrası ortaya çıkacak olan raporlara bağlı.

Kimse güvenemiyor

Craig Wright, henüz Kleiman’ın ailesi tarafından suçlanıyor olsa da 1.1 milyon BTC çaldığı iddiasından dolayı yakınında olan kimsenin kendisine kripto paralar konusunda güvenemediği izlenimi veriyor. Banka hesaplarında böyle bir para bulunmadığı tahmin edilen Wright, ise bu parayı farklı bir kripto para borsasında tutuyor olabilir ve Amerikan yargısının bunu ortaya çıkarabilecek güçte bir teknolojiye sahip olabileceği ailenin tek umudu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı