Haberler

Koinim İle Bitcoin Cash Alıp Satma Dönemi Başladı

Türk kripto para borsası olarak tanınan ve son dönemde oldukça fazla reklamları ile gündemde olan Koinim, bugün müşterilerine gönderdiği mail ile birlikte nakit olarak direkt borsa üzerinden Bitcoin Cash alınabilecek olduğunu açıkladı. Son 1 aydan beridir Bitcoin Cash ile ilgili analistler tarafından yapılan açıklamalar ve yatırımcıların Bitcoin yerine kazançlı gördükleri Bitcoin Cash’e yatırım yapmaları kripto paranın daha fazla popüler hale gelmesini tetikledi.

Hali ile güvenilir bir kripto para birimi olmasından dolayı Koinim tarafından da müşterilerine özel olarak direkt Türk Lirası ile nakit ödeme yapılarak Bitcoin Cash alımı yapılmasına imkan sağlandığı açıklandı.

Mail İle Bildirildi

Koinim mevcut müşterilerine gönderdiği mailde ”Koinim olarak sizlere, 27.04.2018 tarihi itibarıyla platformumuzda Bitcoin Cash alım/satım ve transfer hizmeti vermeye başladığımızın haberini vermekten mutluluk duyarız.” dedi. Bitcoin Cash almak isteyen kullanıcıların bugünden itibaren borsa sitesi üzerinden TL ile direkt nakit bir şekilde Bitcoin Cash alabilecek olmalarının ise iyi karşılandığı, bazı kullanıcıların ise bugünden Bitcoin Cash yatırımları yapmaya başladıkları açıklandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu