Blockchain

Kolombiya’da Ücretsiz Blockchain Kursları Başlatıldı

Kolombiya'da Bogota merkezi hükümeti ülkede yeni bir Blockchain kursu başlatmaya karar verdi.

Bir süredir Blockchain konusunda adım atmaması nedeniyle eleştirilen Bogota hükümeti bugünlerde beklenmeyen adımlar atmaya başladı. Hükümet, kısa süre içerisinde ücretsiz eğitimlerin – kursların – verilecek olduğuna değinerek bu konuda isteyen herkesin Blockchain kurslarına katılabilecek olduğunu açıkladı.

Gelecek dönemde zincir teknolojisinin çok daha fazla sayıda insan tarafından kullanılması ve daha fazla ihtiyaca  bağlı sebepler dolayısı ile bu dönemde özellikle bu tür adımlar atılması gençlerin ve bu alanda ilgisi olan insanların Blockchain sektörüne yönelmesinde son derece etkili görülmekte.

Kısa vadede beklentiler Blockchain kursunun çok fazla bir şey öğretemeyecek olduğundan yana olmasına rağmen, birçok kişi için ise bu dönemde Blockchain atılımları temel öğrenim için son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu