Bitcoin

Konsey: ‘Bitcoin Devasa Yatırım Aracının Yerini Alamaz!’

Dünya Altın Konseyi (WGC).

Dünya Altın Konseyi (WGC), kripto paraların henüz şimdilik altına rakip olmadığını ve Bitcoin’in altına rakip olmasının kısa vadede mümkün olmadığını açıkladı. Altının yatırım aracı olarak tüm dünyada kabul gördüğünü açıklayan Dünya Altın Konseyi (WGC), Bitcoin’i altına rakip olarak görmediklerini açıkladı. Kripto paraların gelecekte altını geçebilecek olduğu açıklamaları ve kripto paraların altının dijital hali olduğu açıklamaları bir süredir gündemde olan bir konu idi.

Yatırımcılar ise altının rakibi olarak kripto paraları değil, fiziksel elmas gibi araçların rakip olabildiğini, bunun da kısıtlı imkanlar nedeniyle altına rakip olmasının mümkün olamayacak olduğunu düşünüyorlardı. Bitcoin sahibi olan kişilerin bir bölümüne göre ise kripto paralar altına rakip.

Dünya Altın Konseyi (WGC) kısa zamanda beklemiyor

Dünya Altın Konseyi (WGC), Bitcoin’i altına rakip olarak görmüyor ve altının rakibi olmadığını açıklıyor. Resmi olarak altın dünyanın en güvenilir takas ve yatırım aracı iken, geçmişten günümüze kadar geçen sürede en değerli ve değerini hep koruyan yatırım aracı olmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu