AltcoinHaberler

KR1, Polkadot (DOT) Gelirlerini ve DOT’ları Neden Satmayacaklarını Açıkladı!

Polkadot cephesinden olumlu haberler gelmeye devam ediyor.

Blockchain ve kripto varlık yatırım şirketi KR1, Polkadot’taki (DOT) stake faaliyetlerinden elde ettiği gelirlerle ilgili bir güncelleme duyurdu.

Stake etmek, bir blockchain ağının operasyonlarını desteklemek için fonları bir kripto para cüzdanında tutma sürecidir. En temelde, ödül elde etmek için kripto paraları kilitlemekten ibarettir.

En son Ağustos’ta stake güncellemesi duyuran şirket, o günden bugüne 141.564,69 DOT ürettiğini duyurdu. DOT’un ortalama 5.63 $ fiyatlandığı düşünüldüğünde, şirketin stakeden elde ettiği coinlerin yaklaşık değeri 796.942,58 $ olarak gerçekleşti.

KR1 ekibi, DOT’un uzun vadede daha iyi fiyatlanacağını düşünüyor. Buna göre stake gelirlerinin bu aşamada satılması hedeflenmiyor. KR1’in son güncellemeyle birlikte elinde toplam 3.498.842,45 DOT bulunuyor.

KR1’in kurucu ortağı George McDonaugh, sermaye harcamadan sağlıklı bir hisse geliri artışı yakaladıklarını ve dijital varlıklara olan ilginin artmasından kendilerinin de yararlandığını ifade etti. MrDonaugh’a göre, Polkadot ağına katılım her geçen gün artıyor. Bunda en büyük etken ise “coin müzayedeleri” ve zincirler arası iletişim gibi yeni özeliklerinin piyasa sürüleceği haberlerinin yatırımcıları cesaretlendirmesi oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu