Kripto HaberleriAltcoinKripto Borsası Coinbase Yeni Bir Altcoini Yol Haritasına Ekledi!

Kripto Borsası Coinbase Yeni Bir Altcoini Yol Haritasına Ekledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, kısa bir süre sonra airdrop olarak kullanıcılara ücretsiz dağıtılacak olan Arbitrum (ARB) altcoinini listelenmek için değerlendirilmek üzere yol haritasına eklediğini duyurdu.

Arbitrum, optimistic rollup olarak bilinen bir teknoloji türüdür. Ethereum ana zincirindeki akıllı sözleşmeler ile Arbitrum ikinci katman zincirindeki akıllı sözleşmeler arasında mesajlar ileterek Ethereum akıllı sözleşmelerinin ölçeklenmesini sağlar.

Coinbase, bir varlığı listeleme kararı aldığında bunu bildirmek için bir yol haritası sistemi kullanır. Coinbase yol haritasını resmi blogunda ve Twitter hesabında günceller.

İlgili Haber
Altcoinler Bitcoin'i Ne Zaman Takip Edecek? Altcoin Sezonunun Başladığını Nasıl Anlarız? Analist Sırrını Açıkladı!

Bir listeleme resmi olarak ilan edilene kadar bu varlıkların transferlerinin ve alım satımlarının desteklenmediğini unutmamak önemlidir. Bu varlıkların resmi bir duyurudan önce bir Coinbase hesabına yatırılması, fonların kalıcı olarak kaybedilmesine neden olabilir.

Coinbase yol haritasında listelemek üzere şu kriterleri kullanıyor:

“Popüler bir varlığı henüz listelemediysek, bunun çeşitli nedenleri olabilir:

Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik konularında minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı sonucuna vardık.

Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.

Teknik entegrasyon çalışması gerekli.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları