Altcoin

Kripto Para Balinası Bu Altcoinden 56 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Verilere göre bir kripto para balinasının bu altcoinden toplamda 56 milyon dolarlık satın alım yaptığı ortaya çıktı.

Kripto para balinalarının yaptığı hareketleri inceleyen WhaleStats verilerine göre, bir balina 40 milyon Wrapped Fantom (WFTM) ve 1.1 milyon Fantom (FTM) alımı gerçekleştirdi.

Fantom fiyatı, Yearn.Finance ve Keep3r geliştiricisi Andre Cronje’nin ayrılık açıklamasının ardından 1.32 dolara kadar düşmüştü. Bu yazının yazıldığı anlarda ise altcoinin fiyatı gün içerisindeki %1.46’lık yükseliş ile beraber 1.38 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber
Fantom (FTM) Neden Düştü?

Altcoin Balinası Toplamda Yaklaşık 56 Milyon Dolarlık Fantom (FTM) ve Wrapped Fantom (WFTM) Satın Aldı

WhaleStats tarafından kaydedilen üç ayrı transfer işlemine göre bir FTM balinası 40.4 milyon adet WFTM (yaklaşık 55.6 milyon dolar) ve 1.1 milyon adet FTM (yaklaşık 1.1 milyon dolar) satın alımı gerçekleştirdi.

Kısa bir süre önce Yearn Finance ve Keep3r geliştiricisi Andre Cronje ve bir ekip arkadaşı, bundan böyle DeFi sektöründe çalışmayacağına dair bir mesaj yayınlamıştı. Aynı zamanda Fantom Vakfı’nda da görev alan Cronje’nin bu açıklaması altcoinin piyasasında negatif bir görünüm oluşmasına neden olmuştu. Bununla birlikte Fantom Vakfı, yaptığı açıklamasında söz konusu geliştiricilerin ayrılığının projenin büyümesi konusunda herhangi bir etkisi olmayacağını söyledi.

Vakıf, yaptığı açıklamasında Cronje’nin kripto para dünyasına katkılarının gerçekten büyük olduğunu fakat Fantom projesinin “tek bir kişi tarafından geliştirilmediğini” belirterek tek bir geliştiricinin ayrılmasıyla projenin yok olmayacağını söyledi.

İlgili Haber
Efsanevi DeFi Mimarından Ayrılık Açıklaması: Yearn.Fi Dahil 25 Proje Kapatılacak!

Anton Nell, Pazar günü attığı Tweet’inde 3 Nisan tarihinde 25 merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamasının sona erdirileceğini duyurmuştu. Geliştiricilerin iddiasına göre sona erdirilecek projeler arasında Yearn.Fi, Keep3r Network, Solidly ve diğer platformlar yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu