AltcoinHaberler

Kripto Para Borsası Açıklama Yaptı: Altcoinin Fiyatı Sert Çakıldı!

Büyük kripto para borsasının yeni açıklamasının ardından bu altcoinin fiyatı grafiğinde sert bir düşüş gerçekleşti.

Crypto.com kartlarına ve staking ödüllerine yapılan değişiklikler sonrasında Cronos (CRO) altcoini topluluğu değişikliklerden duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirdi ve CRO fiyatı aniden %15’e yakın düştü.

Crypto.com Kartlarında Stake Ödülleri Büyük Düşüş Yaşadı

Crypto.com tarafından paylaşılan blog yazısında Visa tabanlı kartların verdiği ödüllerin kart seviyesine göre azaltılacağı açıklandı. Midnight Blue ve Ruby Steel gibi düşük seviyeli kartların ödülleri %0’a indirildi, Royal Indigo ve Jade Green seviyesindeki kartların ödülleri %0.5’a, Icy White ve Frosted Rose Gold seviyesi kartlar %1’e, en üst seviye olan Osbidian kartlarının ödülleri ise yalnızca %2’ye düşürüldü.

Alt seviye kartların kazanabileceği ödül miktarı 25 ila 50 dolar arasında sınırlandırılırken yüksek seviyeli kartlarda ise herhangi bir üst sınır olmayacak.

Buna ek olarak Crypto.com kartlarının stake ödülleri 1 Mayıs öncesi stake edenler için 180 günlük periyodun sona ermesinin ardından bitecek.

En yüksek seviyeli kart daha önce stake edilen fonlara bağlı olarak %8’in üstünde ödül verebiliyordu. Crypto.com kartları Visa kabul eden işletmelerde desteklenen kripto para ya da stablecoinlerin kullanımına izin verdiği için kripto topluluğu arasında popülerdi.

Bununla birlikte şirketin açıklamasına göre kartların avantajlarından olan abonelik hizmetlerinde para iadesi ve ücretsiz havalimanı lounge erişimi gibi hizmetlerin devam edeceği öğrenildi. Buna ek olarak Crypto.com’un %14 stake ödülü sunan Earn ürünü de değişime uğramadı.

Altcoin Topluluğu Tepkili

Kripto para kartının kullanıcıları Reddit ve Twitter üzerinden son değişiklikler ile ilgili tepkilerini dile getirdiler. Birçok kişi kartları staking periyotlarının sonuna kadar kullanıp daha sonra terk edeceklerini bildiriyor.

CRO fiyatındaki düşüşü gösteren günlük fiyat zaman grafiği.

Crypto.com’un kendi tokeni olan CRO fiyatı gelişmeler ile birlikte son 24 saatte %17 değer kaybetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu