Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı!

Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada üç altcoinin çeşitli nedenlerle delist edileceğini açıkladı.

Binance, Altcoinler AION, MIR ve ANC’yi Delist Edecek

Binance yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Binance olarak listelediğimiz her dijital varlığı, beklediğimiz yüksek standart seviyesini karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için düzenli olarak gözden geçiririz.

Bir coin ya da token artık bu standardı karşılamadığında ya da sektör değiştiğinde daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.

Bu incelemeleri gerçekleştirirken çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. İşte bir dijital varlığı listeden çıkarmaya karar vermemizi etkileyen bazı faktörler:

*Ekibin projeye bağlılığı
*Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
*İşlem hacmi ve likidite
*Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
*Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
*Kamu iletişiminin düzeyi
*Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
*Etik dışı/dolandırıcı davranış veya ihmal kanıtı
*Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

En son incelemelerimize dayanarak, 27.02.2023 09:00’da AION, MIR, ANC tokenler için tüm işlem çiftlerini listeden çıkarmaya ve ticareti durdurmaya karar verdik:

Tam olarak kaldırılan işlem çiftleri şunlardır: AION/USDT, MIR/BUSD, ANC/BUSD
Tüm işlem emirleri, ilgili her bir işlem çiftinde işlem sona erdikten sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.

İşlem sona erdikten sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle” seçeneğini seçmediğinizden emin olun.28.02.2023 09:00’dan sonra bu jetonların yatırılması hesabınıza yatırılmayacaktır.

Bu coin ve tokenların Binance’ten para çekme işlemleri 28.02.2028 saat 09:00’a kadar desteklenmeye devam edecektir. Binance Simple Earn, yukarıda belirtilen tokenları 21.02.2023 06:00 tarihinde listeden çıkaracaktır.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Marjin İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Kullanıcılar Esnek ve Kilitli Ürün aboneliklerini önceden kullanmayı seçebilir. Aksi takdirde, bu Esnek ve Kilitli Ürün abonelikleri yukarıda belirtilen zamanda otomatik olarak kullanılacak ve daha sonra kullanıcıların Spot Cüzdanlarına aktarılacaktır.

Binance Hediye Kartı, yukarıda belirtilen tokenları 27.02.2023 04:00 tarihinde listeden çıkaracaktır. Kullanıcıların herhangi bir sıkıntı yaşamaması için bu tokenları içeren Hediye Kartlarını önceden yönetmeleri önerilir.

Binance Pay, yukarıda belirtilen tokenları 27.02.2023 09:00 tarihinde listeden çıkaracaktır.
Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için strateji alım satım hizmetlerini 27.02.2023 09:00’da sonlandıracaktır.

Kullanıcıların, olası kayıplardan kaçınmak için strateji alım satım hizmetlerinin durdurulmasından önce alım satım stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri önemle tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları