HaberlerKripto ParaNFT

Kripto Para Eleştirmeni Donald Trump Başkanlığını NFT Koleksiyonu İle Kutlayacak!

Donal Trump kendi NFT Koleksiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Eski First Lady Melania Trump’dan sonra ABD’nin eski Başkanı olan eşi Donald Trump da NFT koleksiyonunu yayınlayamaya hazırlanıyor.

Eski first lady Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, eşi Donald Trump’ın “POTUS Trump NFT Koleksiyonunu” yayınlayacağını duyurdu.

Melania Trump, POTUS Trump NFT Koleksiyonunun ABD’de resmi Başkanlar Günü olarak bilinen 21 Şubat’ta satışa çıkarılacağını da belirtti.

Donald Trump’un başkanlığını kutlamak üzere çıkaracağı NFT koleksiyonu, Trump yönetiminin “ikonik” anlarını vurgulamayı hedefleyen 10 orijinal dijital sanat eserinden oluşacak.

NFT koleksiyonunda yer alacak ikonik anlar arasında, 4 Temmuz’da Rushmore Dağı’na yapılan ziyaret ve Beyaz Saray’daki Noel kutlaması da yer aldı.

Melania Trump, eşinin NFT koleksiyonu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“NFT platformumuzu genişletmekten ve ulusumuzun tarihindeki önemli anları tanımaktan onur duyuyorum. Amerikan tarihinin gerçekten özel, otantik bölümlerini sunmak için diğerlerine katılıyorum. İşbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.”

Melania Trump’ın NFT Koleksiyonu Beklenen İlgiyi Görmedi!

Eski First Lady, Ocak ayı içerisinde 2018 yılında Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u ziyaret ettiği sırada taktığı beyaz şapkasının NFT’sini satışa çıkarmış ancak beklenen ilgiyi görmemişti.

Hatta beyaz şapka NFT’sinin Melania Trump’ın kendisi tarafından alındığı konuşulmuştu.

İlgili Haber
Eski First Lady'nin NFT Satışı Fiyaskoyla Sonuçlandı!
İlgili Haber
ABD'nin Eski Başkanı Donald Trump Dönemi NFT Oluyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu