Bitcoin

Kripto Para Fiyatları Düşüyor!

Kripto para birimi fiyatlarında düşüş...

Nexo

Kripto para birimi fiyatlarında yeniden düşüş başladı. Bitcoin 10.000 dolar seviyesine kadar düşerken yatırımcıların yeniden satış hamlesinde artış yaşandı. 10.000 dolar konusunda beklentiler olsa da yatırımcılar 10.500 dolar altında fiyatın olması halinde panik satışların artacağından endişe ediyor. Bitcoin ve altcoin fiyatlarındaki değer kayıplarının ne kadar devam edeceğiyle ilgili bazı analistler fiyatın bir süre daha düşmeye devam edeceğini ve fiyatın gerilemesi ile birlikte altcoin fiyatlarında daha fazla büyük düşüşler olmasının mümkün olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi için en az 10.200 doların üzerinden 10.500 dolar seviyesine yükseliş olmasının gerektiğini düşünen yatırımcılar, fiyatın artmaması ve artması arasındaki ince çizginin çok fazla önemli olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre boyunca devam edeceğiyle ilgili yatırımcıların aklında bazı soru işaretleri olsa da 9.500 dolar seviyesine kadar bir düşüş yaşanmasının mümkün olabilecek olduğu düşünülüyor. Bitcoin’in düşüş yaşayarak piyasada sorunlara neden olması yatırımcıların aklında bazı soru işaretlerine neden olmuyor değil. BTC ve altcoin fiyatlarının düşüş yaşaması zaman zaman yatırımcıların tepkisini çekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı