Bitcoin

Kripto Para Fiyatlarında Düşüş Olması Yükselişi Engellemeyecek!

Kripto para fiyatlarında düşüş yaşanmasının ardından yatırımcıların soru işaretleri oluştu.

Kripto para birimi fiyatlarında son birkaç gündür kayıplar var. %1 ve üzerinde fiyat düşüşü yaşanması yatırımcılara sorun yaratırken bazı kripto para yatırımcıları fiyatın tekrar yükselebileceği hakkında analistler tarafından yapılmış ve yapılacak açıklamaları değerlendiriyorlar. Kripto para birimlerinin değeri son günlerde giderek düşüyor ve Bitcoin 10.200 dolar seviyesinin altına düştü. Bu da fiyat olarak beklentilerin düşmesine ve gelecekte rekor kırması beklenen Bitcoin’in daha geç tarihlerde rekor kırabileceğine ait bazı beklentiler yarattı. Kripto para birimlerinin yatırımcılara bu dönemde 11.000 dolara yükselerek Bitcoin pazarında yükselişler yaratacağı tahmin edilmiş olmasına rağmen kripto para pazarında beklenen bulunamadı.

Piyasada analistlere göre fiyatlar düşüş eğilimi gösteriyor olsa bile yakın zamanda tekrar yükselişler olabilir ve bu fiyat artışları ile birlikte kripto para yatırımcıları tekrar piyasada umduklarını bulabilirler. Bitcoin fiyatının ne kadar süre düşeceği ve ne kadar süre sonra fiyatının tekrar yükselmeye başlayacak olduğu ile ilgili yatırımcıların aklında soru işaretleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu