HaberlerKripto Para

Kripto Para İşine Giren Kazanıyor: PayPal Hisseleri Yüzde 17 Arttı

12 Kasım 2020 tarihinde kripto para hizmetlerini başlatan PayPal'ın hisseleri %17 yükseldi.

ABD merkezli dünyanın yakından tanıdığı ödeme devi PayPal, 12 Kasım 2020 tarihinde kripto para hizmetlerini başlatma kararı almıştı. Kripto para hizmetlerini başlattıktan sonra kripto para fiyatlarının yükselmesine yardımcı olan bu gelişmelerin ardından PayPal da değer kazandı. Kazan-Kazan ilişkisi olduğu gözlemlenen bu adım hem PayPal’a, hem de kripto para yatırımcılarına kazandırmış oldu.

ABD borsalarında 12 Kasım’dan itibaren %17 oranında PYPL (PayPal) hisselerinin yükseldiği tespit edilirken, şirketin 2021 yılında bu hizmetler sayesinde çok daha fazla değer kazanması ve karlılık oranlarını büyük ölçüde arttırması bekleniyor.

PayPal, 26 milyondan daha fazla satıcının kullandığı, yüz milyonlarca aktif kullanıcısı ile adından söz ettirirken çok sayıda kripto para yatırımcısının da borsa ve ödeme altyapı sağlayıcısı olarak PayPal’ı tercih etmek istediği bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu