Kripto HaberleriHaberlerKripto para madenciliği daha zor hale gelecek

Kripto para madenciliği daha zor hale gelecek

Takip et

Kripto para madenciliğinin daha zor hale gelecek olduğu beklentisi artarak devam ediyor. Madencilik arayışının daha fazla zor hale gelmesi ve kripto para madenciliği için harcanan enerji fiyatlarının fazla fazla artması ve hükümetlerin asla ucuz enerji konusunda bir yerden sonra iyi niyetli olarak davranmamasının etkileri madencilik yapan insanları daha fazla zorlayacak hale getirdi.

Bitcoin madenciliği yapanların bir kısmı henüz şimdiden bu alanda iş yapmayı bırakırken, ABD ve Kanada’da kripto para madenciliği yapmayı uman ve bu şekilde girişimlere adım atmayı bekleyen insanların planlarını bir süre beklemeye aldıkları iddia edildi.

Korku var!

En büyük korku nedeninin hükümetler ve yerel yönetimler dolayısı ile ortaya çıkabilecek olan sorunlar olduğu düşüncesinde olan girişimciler, enerji fiyatlarının dışında bu alanda tecrübeli insanların sayısının son derece az olması dolayısı ile ödenmesi gereken yüksek ücretlerin arasında bulunduğu görüşündeler.

  • Türkiye’de ve bölgede kripto para madenciliği yapan insan sayısının neredeyse olmamasının bir ana nedeni enerji maliyetleri ve deneyimli insan sayısının neredeyse olmamasından kaynaklı.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları