Kripto ParaKripto Para Madenciliği

Kripto Para Madenciliği Kazancı Azaldı Mı?

Kripto para madenciliği kazancının azaldığı ve azalmaya devam ettiği yönünde ortaya atılan iddialar pek fazla doğruluğunu yansıtmıyor. Madencilik yapan kişilerin kazançları hala daha yerinde olmasına rağmen tek yaşanan olumsuz durum enerji fiyatlarının daha da fazla artması sonucunda Türkiye benzeri ülkelerde madencilik yapan kişilerin daha fazla enerji harcamak zorunda kalması ve bunun sonucunda kazandıkları tutarın belirli bir kısmını enerji fiyatına ödemesinden kaynaklanıyor.

Kripto para madenciliği yapanların bir kısmının bu konuda yaptıkları yorumlar ve açıklamalar her yıl daha fazla değişirken son 1 yıl içerisinde madencilik yapan kişi sayısındaki artışın oldukça fazla olduğu ve bu kişilerin son derece tasarruflu ve son derece iyi kazanç sahibi olduklarını belirtmeye gerek dahi yok.

Madencilik Yapan Kazanıyor

Madencilik yapan kişilerin bu işten kazandıkları tutarlar dudak uçuklatacak cinsten olurken, bazı ülkelerde ise neredeyse bedavaya yakın enerji fiyatları dolayısı ile bu ülkelerde daha fazla kar elde etmek mümkün olabiliyor. Madencilik alanında ABD’de bireysel üretim yapan kişiler dahi kendi giderlerini bu iş ile çıkarabiliyorlar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı