blank
Kripto Para

Madencilik Neden Konuşulmuyor?

Madencilik ile ilgili son günlerde hiçbir kimse pek fazla eskisi kadar konuşmuyor. Yatırımcılar yatırımlarını arttırırken madencilik ile ilgili ise bu işi yapan kişiler yeni kişilerin sektöre girmesini istemediklerinden dolayı bu konuda bilgi vermezken, madencilik cihazları hakkında ortaya çıkan haberlerinde bu konuların konuşulmamasında etkili olduğu tahmin ediliyor. Madencilik yapan kimseler kazandıkları paraların çok yüksek tutarlar olmasından dolayı işlerini riske atmak istemediklerinden ve işlerinden kazandıkları paraların azalmasından endişe ettikleri için başka kimselere bu yönde bir tavsiye vermiyor aksine madencilik ile ilgili haberler sonrasında bu haberlerin altına olumsuz yorumlar yazarak bu işlerin karlı olmadığını yalan beyan olarak ifade ediyorlar.

Madencilik İyi Kazanç Getiriyor Ama Korku Var

Madencilik iyi kazanç getiren bir sektör olduğundan dolayı bu işi yapan kazanç sahibi kişiler yeni bilgiler paylaşmak, nasıl ve ne zaman bu işe başladıkları ve hangi cihaz kombinasyonlarını kullandıkları konusunda bilgi vermekten çekiniyorlar. Bu konuda en fazla sorun yaşayan kişiler ise yeni madencilik yapmaya başlayacak olan kişiler olmakta.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu