Kripto HaberleriHaberlerMadencilik Neden Konuşulmuyor?

Madencilik Neden Konuşulmuyor?

Takip et

Madencilik ile ilgili son günlerde hiçbir kimse pek fazla eskisi kadar konuşmuyor. Yatırımcılar yatırımlarını arttırırken madencilik ile ilgili ise bu işi yapan kişiler yeni kişilerin sektöre girmesini istemediklerinden dolayı bu konuda bilgi vermezken, madencilik cihazları hakkında ortaya çıkan haberlerinde bu konuların konuşulmamasında etkili olduğu tahmin ediliyor. Madencilik yapan kimseler kazandıkları paraların çok yüksek tutarlar olmasından dolayı işlerini riske atmak istemediklerinden ve işlerinden kazandıkları paraların azalmasından endişe ettikleri için başka kimselere bu yönde bir tavsiye vermiyor aksine madencilik ile ilgili haberler sonrasında bu haberlerin altına olumsuz yorumlar yazarak bu işlerin karlı olmadığını yalan beyan olarak ifade ediyorlar.

Madencilik İyi Kazanç Getiriyor Ama Korku Var

Madencilik iyi kazanç getiren bir sektör olduğundan dolayı bu işi yapan kazanç sahibi kişiler yeni bilgiler paylaşmak, nasıl ve ne zaman bu işe başladıkları ve hangi cihaz kombinasyonlarını kullandıkları konusunda bilgi vermekten çekiniyorlar. Bu konuda en fazla sorun yaşayan kişiler ise yeni madencilik yapmaya başlayacak olan kişiler olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları