binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Milyarderi Andrei Grachev'in Bu Altcoinden Satın Alabileceği Konuşuluyor

Kripto Para Milyarderi Andrei Grachev’in Bu Altcoinden Satın Alabileceği Konuşuluyor

Kirpto para veri sağlayıcısı Andrei Grachev'in onchain verilerine göre bu altcoinden satın alabileceği iddia ediliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para veri sağlayıcısı Spot on Chain tarafından sağlanan bilgilere göre, tartışmalı piyasa yapıcı şirket DWF Labs’in kurucusu ve CEO’su Andrei Grachev bir altcoinden yüklü miktarda satın almak üzere olabilir.

Verilere göre, daha önce Grachev’e Prom (PROM) satan bir kripto para cüzdanı olan 0x3a2, Binance üzerinden 112 bin adet yani 1.12 milyon dolar eşdeğerinde PROM daha satın aldı. Verilere göre bu satın alım 9.95 dolar ortalama fiyattan gerçekleştirildi.

Spot on Chain’e göre bu söz konusu cüzdan daha önce 2023 yılının Aralık ayında Binance üzerinden 4.86 dolar ortalama fiyat ile toplamda 257 bin dolar ödeyerek 52.900 adet PROM satın alınmasında kullanılmıştı. 0x3a2 cüzdanı ardından bu satın aldığı PROM tokenlerini Grachev’e 500 bin USDT karşılığında satmak üzere 0x3d1 cüzdanını aracı olarak kullanmıştı.

İlgili Haber  İki Önemli Analist, "Bitcoin'de 100 Bin Dolar İçin Sahne Hazır" Dedi, Sebeplerini Açıkladı!

Söz konusu trade bu yıl Şubat ayında gerçekleşmiş ve 49.965 adet PROM Grachev tarafından satın alınmıştı. O dönem bu satın alım ile birlikte tokenin fiyatı yaklaşık olarak %75 yükseliş yaşamıştı.

Bu yazının yazıldığı anlarda PROM fiyatı son 24 saatteki %2.29’luk düşüşü ile birlikte 9.81 dolar seviyesinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail