bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasalarında Son Durum

Kripto Para Piyasalarında Son Durum

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun bir süredir düşüşte olan kripto para piyasaları, kısa zaman öncesinde yükseliş eğilimine geçerek fark yaratmaya başladı. Kripto para sistemlerinin çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda büyümesi, dünya genelinde etki etti. Yatırım piyasalarında çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok yeni alternatiflerin sunulduğunu da net olarak söyleyebilme şansına da sahibiz.

Bitcoin, bildiğimiz gibi çok yükseldi. Son dönemde düşmüştü ancak değerini çok kısa zaman içerisinde yükseltme eğilimi içerisine de girdi. Dolayısı ile ortaya çok daha ilgi çekici seçenekler çıkıyor.

Kripto Para Piyasalarında Yükselme Muazzam

Bitcoin, kendi değerine geçtiğimiz günlerde resmi olarak ulaştı. 9000 Dolar seviyesinin üzerine çıkmaya başladı ki bu beraberinde çok ideal seçenekler sunuyor. Dolayısı ile bu piyasalar içerisinde diğer kripto para sistemlerinin de bu yükselişten etkilendiğini söyleyelim. Monero, Ripple, Ethereum ve birçok kripto sisteminin de yükseliş eğilimi içerisinde olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Dün Twitter CEO’su Jack Dorsey açıklamalarını ayrı bir haber ile sizlere sunmuştuk. Bu gibi yatırımcıların Bitcoin için olumlu konuşması fiyatı üzerinde de bir hayli etkili oluyor. Öte yandan G20 Zirvesin’de de konuşulan konular piyasa tarafından olumlu karşılandı. Haber ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Fakat en sonki Nikkei gazetesinin, Binance hakkında yaptığı asılsız iddia piyasayı biraz dalgalandırdı. Her ne kadar iddialara Binance CEO’sundan yalanmala gelse de dünyanın en büyük borsaları hakkında çıkan bu haberler yatırımcıları endişelendiriyor. Şuan Bitcoin 8500, Ethereum 520, Ripple 0.63, Litecoin ise 160 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Günlük kayıplara baktığımızda ise ortalama yüzde 5 lik bir düşüş söz konusu

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları