Bitcoin

Kripto para Piyasası Hacmi 210 Milyar Dolara Yükseldi

Piyasa hacminde yeniden 200 milyar dolar seviyesinin üzerine yükseliş yaşandı.

Kripto para birimi piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıların daha fazla kazanç elde etmesine sebep olurken, son birkaç gün içerisinde yaşanan piyasa yükselişi ve düşüşü ise yatırımcılar tarafından olumlu karşılamıştı.

Piyasa hacminin 198 milyar dolardan tekrar 200 milyar dolar seviyesinin üzerine yükselmesi yatırımcılardan olumlu yanıt alırken, piyasanın bugün 210 milyar dolarda seyrediyor olması iyi bir yükseliş olarak görülüyor.

Piyasa hacminin 250 milyar dolar altında olduğu sürece güvenilir olmadığını düşünen çok sayıda yatırımcıya rağmen 200 milyar seviyesinin üzerinde olması bile yatırımcılar tarafından şimdilik ‘yatırım yapılabilir’ olarak görülmesine sebep oluyor.

Bitcoin 8.400 dolardan 7.800 dolara düşmüş olmasına rağmen yatırımcılar piyasanın daha fazla değer kazanabilecek olduğunu düşünüyor.

*Bitcoin piyasa hacmi sürekli değişmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu