blank
BitcoinHaberler

Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor: Uzmanlara Göre Düşüş Ne Zaman Son Bulacak?

Kripto para piyasasındaki sert düşüş hız kesmeden sürüyor.

Kripto para piyasasında ilk olarak 22 Nisan gecesinde yayılan bir haberin etkileri hala devam ediyor. Joe Biden’ın vergi planlarının ortaya çıkması ve elde edilen gelir üzerinden %50 gibi inanılmaz bir oranda vergi alınacağı iddiası, kripto para sektöründe sert satışları tetikledi.

İlgili Haber  Joe Biden'ın Vergi Planları Piyasaları Sallarken Bitcoin'de (BTC) Sert Satışlar Görüldü!

Bitcoin’in Düşüşü Durmuyor

Bitcoin (BTC), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Binance üzerinde 48.300 dolardan işlem gören BTC kritik desteği kaybetmiş oldu.

Ünlü kripto para analisti Crypto Michael ise 50.000 dolar altına inilmesi durumunda sıradaki desteğin 45.000 dolar olduğunu vurgulamıştı. Daha önce başarılı bir destek olan 45.000 dolar, yine çalışabilir ve buranın altına inilmesini engelleyebilir.

Altcoinler için ise durum sanıldığından çok daha kötü gibi gözüküyor. Bu düşüş öncesinde Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %49 seviyesine kadar gerilemiş durumdayken düşüşün başlaması ile beraber BTC’nin piyasa hakimiyeti yeniden %52 seviyesinin üzerine çıktı. Bu da genel düşüşte altcoinlerin çok daha sert etki altında kaldığını göstermekte.

Popüler kripto para analisti Manye ise konu hakkında yaptığı açıklamada 45.000 dolar gelene kadar düşüşlerin bitmeyeceğini ve bu hafta sonunun bir hayli kanlı geçeceğini ifade etti.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

5 Yorum

  1. Biden ve benzeri zihniyettekiler bayram etsin. Herkes çıkarsa pazardan hava alırsınız..

  2. Ne kanı kaç bin tane chz aldım yakım olacak yeni anlaşmalar yakında zenginim ♥️♥️♥️🌶️🌶️🚀🚀

    1. Aynı zihniyet ile aldım Zengin olmaya gerek yok dedim 1-2 Verse yeter dedim. -3 bin oldu para umarım uzun sürmez


Başa dön tuşu