Ethereum

Kripto Para Sektörüne Ünlü Akını Bitmiyor: Lindsay Lohan da Sektöre Girdi

Dünyaca ünlü pop ve film yıldızı Lindsay Lohan, kendi NFT'sini sattı.

Elon Musk, Gene Simmons, Linkin Park solisti Mike Shinoda ve Soulja Boy gibi isimlere şimdi de dünyaca ünlü pop ve film yıldızı Lindsay Lohan katıldı. ABD’nin en ünlü oyuncularından Lohan, Bitcoin ile ilgili birçok tweet attıktan sonra şimdi kendi NFT’sini sattığını açıkladı.

Lindsay Lohan, Kendi NFT’sini Sattı

Ethereum ağı tabanlı non-fungible-token yani NFT’ler, koleksiyon ürünleri olarak tanımlanabilir. Özellikle 2020-2021 döneminde adlarından söz ettiren NFT’ler, son dönemde milyonlarca dolarlık satışlar ile anılıyor. Lindsay Lohan de popüler NFT platformu Rarible üzerinde kendi NFT’sini oluşturduğunu ve bunu sattığını açıkladı.

Lindsay Lohan’ın NFT’si, “Loopify” isimli bir kullanıcı tarafından 10 wETH karşılığında yani 17.360 dolara satın alındı. Ancak alıcı bunu yaklaşık 1 saat sonra “Mr. Lohan” isimli bir başka kullanıcıya 33 ETH’ye sattı. “Mr. Lohan” isimli kullanıcı ise şimdi bu koleksiyon ürününü daha pahalıya satmak için bekliyor. Yapılan ek satışların belirli bir yüzdesi ise ilk satıcıya yani Lindsay Lohan’a geri verilecek. Lohan ise bu parayı “Bitcoin kabul eden hayır kurumlarına” vereceğini açıkladı.

Lohan, ilk NFT satışını “Bitcoin gelecektir” ifadesi ile paylaşarak aslında kripto para sektörüne de önemli bir mesaj verdi. Bitcoin 2017 yılındaki rallisinde böylesine büyük bir kitleye hitap etmemişti ve şu anki ralli bu yönüyle çok daha farklı.

Özellikle Elon Musk ve Lindsay Lohan gibi dünyaca ünlü isimlerin dahil olması, 2020-2021 rallisini kesinlikle diğer rallilerden ayırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu