binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para ve Hisse Senedi Borsası Robinhood, Avrupalı Kullanıcıları İçin Bu Altcoinde...

Kripto Para ve Hisse Senedi Borsası Robinhood, Avrupalı Kullanıcıları İçin Bu Altcoinde Staking Programını Başlattı!

Robinhood Avrupalı müşterilerinin bu altcoini doğrudan uygulama üzerinden stake etme fırsatına sahip olduğunu duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Robinhood, Solana stake etme ürününün piyasaya sürülmesi ve yeni müşteriler için cazip bir bonus programı da dahil olmak üzere Avrupalı kullanıcılar için en son tekliflerini açıkladı.

Robinhood Avrupalı Kullanıcılar için Solana Staking ve Ödül Programını Başlattı

Robinhood yaptığı bir açıklamada, Avrupalı müşterilerinin artık Solana varlıklarını doğrudan uygulama üzerinden stake etme fırsatına sahip olduğunu duyurdu.

Bu özellik, kullanıcıların varlıklarını istedikleri zaman stake etme esnekliğini korurken ödül kazanmalarına olanak tanıyarak onlara kripto alanında pasif gelir elde etmenin uygun bir yolunu sunuyor.

Solana-staking hizmetine ek olarak Robinhood, yeni müşterileri hedefleyen özel bir bonus programı da sunuyor.

Bu program kapsamında, platforma katılan kişiler, uygulamayı kullandıkları ilk 30 gün boyunca net alımları üzerinden %10 bonus alacaklar. Bu bonuslar, şirketin açıklamasında belirtildiği gibi USDC stablecoin olarak dağıtılacak.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! Üç Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Robinhood Crypto Başkan Yardımcısı Johann Kerbrat, şirketin Avrupa’daki kullanıcı tabanının gelişen ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığının altını çizdi.

Kerbrat, 2023’ün sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana Avrupa’daki müşterilerin yerelleştirilmiş dil desteği ve pasif gelir elde etmelerini sağlayan ürünler için isteklerini dile getirdiklerini belirtti.

Robinhood ayrıca yakın gelecekte uygulamanın “yerelleştirilmiş” sürümlerini sunmayı planladığını da açıkladı.

Bu özel versiyonlar İtalya, Polonya ve Litvanya’daki kullanıcılara hitap edecek ve onlara daha kişiselleştirilmiş ve kullanıcı dostu bir deneyim sunacak.

Uygulamayı yerelleştirme kararı, Robinhood’un büyüyen Avrupalı kitlesi için erişilebilirliği ve kullanılabilirliği artırmaya olan bağlılığını yansıtıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail