binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKripto Paralar Daha Fazla Artacak Mı?

Kripto Paralar Daha Fazla Artacak Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paralar ile ilgili son günlerde artışlar olması yatırımcıların daha fazla mutlu olmasına ve daha fazla kripto para yatırımı yapmalarına olanak sunuyor. Yatırımcılar kripto para artışlarının değerlendirilmesi gerektiği konusunda görüş açıklarken, bazı yatırımcılar ise kripto paraların yatırım amacı ile bugünlerde tam anlamı ile bulunmaz bir yatırım fırsatı olduğunu belirterek en fazla yatırımın kripto paralara yapılması yönünde öneriler verebiliyorlar.

Bu konuda yapılan araştırmalar ve analist yorumları ise bugünlerde Bitcoin fiyatının artmasına rağmen yatırımların aniden yapılmamasını önererek yatırımların kademeli olarak yapılmasını ve zaten hemen aynı gün rekor kırılmayacak olduğu için 10.000 dolar sınırına kadar kademe kademe yatırım yapılırsa olası durumlarda en az zararla kurtulmanın mümkün olabilecek olduğu konusunda görüş bildirmiş durumdalar.

Satmayın

Bu fiyat ortamında Bitcoin satışının uygun olmadığı analistlerin ortak görüşü. Eğer çok fazla aciliyetiniz yok ise BTC birikiminizi bir süre daha elde tutup sonrasında satmanız daha fazla kar elde edebilmeniz adına daha uygun bir tercih olacaktır.

  • Yatırım tavsiyesi yerine geçmeyecek ve yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayan içeriktir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail