Kripto HaberleriHaberlerKripto Paralarda Zarar Eden Kardeşler İntihar Etti!

Kripto Paralarda Zarar Eden Kardeşler İntihar Etti!

Takip et

Bursa’nın Kestel ilçesinde kafeterya işleten 34 yaşındaki Hasan Karacan ve kardeşi 31 yaşındaki Hüseyin Karacan’dan 2 gündür haber alınamıyordu.

Kardeşlerin “iznik gölünde intihar edeceğiz” dedikten sonra ortadan kaybolduğu iddia edilmişti.

Gelen son bilgilere göre kaybolan iki kardeşin cesedi İznik gölünde bulundu.

Kafeterya işleten kardeşlerin kripto para birimlerinde ettikleri yüksek zarar nedeniyle intihar ettikleri ileri sürüldü. İddiaya göre kripto para birimlerine yüklü miktarda zarar eden kardeşler bu durumu çevresindekilere anlatarak, iznik gölünde intihar edeceğiz dedi.

Olaydan bir gün önce bir arkadaşları vasıtasıyla İznik’e gelen Karacan kardeşlerden bir daha haber alınamadı.

Bursa ve Yalova’dan gelen kolluk kuvvetlerinin katılımı ile iki kardeşin bulunmasına yönelik çalışma başlatıldı. Göl kıyısında kardeşlerin kıyafetlerine ulaşan ekipler, daha sonra da cansız bedenlerine ulaştı.

Karacan kardeşlerin cesetleri otopsi için Adli Tıp kurumuna gönderilirken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları