HaberlerBearish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Kripto Paraları İlgilendiren Altyapısı Tasarısı Onaylandı!

Günlerdir kripto piyasasının gündeminde olan tasarı onaylandı.

Günlerdir merakla beklenen ve kripto camiasını yakından ilgilendiren altyapı tasarısı yaşanan gecikme ve belirsizliklerin ardından onaylandı. Senato, HR 3486 olarak bilinen 1.2 trilyon dolarlık altyapı yasasını onayladı.

İlgili Haber
Bitcoin'de Gözler ABD Senatosu'na Çevrildi! Oylama Saat Kaçta?

Söz konusu tasarı merkezi Bitcoin borsalarından, madencilerden ve yazılım geliştiricilerinden yatırımcılara kadar geniş bir camiayı ciddi şekilde etkileyecek çok ayrıntılı bir hüküm içeriyor.

Kısa süre önce Senatör Pat Toomey ve Cynthia Lummis, altyapı tasarında yer alan dijital varlık düzenlemelerinin neden düzeltilmesi gerektiğini açıklayan bir basın toplantısı düzenlemiş ve çeşitli açıklamalarda bulunmuşlardı ancak bu talepler reddedildi ve tasarı ilk haliyle onaylandı.

Bugün sonuca bağlanması beklenen süreç nihayet bir üst merci olan Temsilciler Meclisi’ne gitmek üzere onaylandı. Bir sonraki adım ise imzalanması için yasanın Başkan Biden’a sunulması.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Merkeziyetsiz bir ortamı ele geçiriyorlar ve kimsenin sesi çıkmıyor…

Anonim

Hep dilenci kalmanı temeni ediyorum


Başa dön tuşu