binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!

Kripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!

Kripto saklama alanında finansal kurumların ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olan Fireblocks bu altcoine desteğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto saklama ve ödeme gibi alanlarda finansal kurumların ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olan Fireblocks, bugün yaptığı açıklamada Tezos ağı için tam destek sağladığını duyurdu.

Kripto Platformu Fireblocks Tezos’a Kurumsal Erişimi Genişletiyor

Genişleme, Tezos’un bu yılın başlarında yaptığı “Mumbai” yükseltmesini takip ediyor. Fireblocks Wallet’ı kullananlar Tezos tabanlı varlıkları saklayabilecek ve merkezi olmayan uygulamalar listesinden yararlanabilecekler.

Şirkete göre aynı zamanda geliştiriciler, Tezos üzerinde güvenli bir şekilde ürün ve hizmet oluşturmak için Fireblock’un Web3 motorundan yararlanabilecekler.

Fireblocks müşterilerinin Tezos’a erişimini sağlamak, DeFi faaliyeti açısından ağ için büyük bir avantaj sağlayabilir.

Veri toplayıcı DeFiLlama’ya göre, Tezos’un kilitli toplam değeri (TVL) 49 milyon dolara yakın bir rakamla tüm protokoller arasında 29. sırada yer alıyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance Çok Sayıda İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Örneğin merkeziyetsiz bir borsa ya da borç verme hizmetiyle ilgili olarak ağ üzerindeki akıllı sözleşmelerde ne kadar paranın kilitli olduğunu temsil eden Tezos’un TVL’si geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 milyon dolar artış gösterdi. Tezos’un TVL’si 2021 yılında 217 milyon dolara ulaştı.

Tezos’a odaklanan bir araştırma ve geliştirme firması olan TriliTech’in DeFi başkanı Michael Mendes Decrypt’e verdiği demeçte, Fireblocks’un teklifinin daha fazla kurumun Tezos’un ekosistemine ayak basmasının önünü açtığını söyledi.

Fireblocks’un saklama ve altyapı alanındaki rakipsiz uzmanlığını vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail