BitcoinShiba Inu

Kripto Topluluğu Kararını Verdi: Shiba Inu (SHIB) Mu, Bitcoin (BTC) Mi?

Kripto para topluluğu, Shiba Inu (SHIB) ve Bitcoin (BTC) ikilisi arasından favori kripto paralarına dair seçim yaptı.

Kısa bir süre önce Shiba Inu’yı desteklemeye başlayan popüler kripto para ATM şirketi Bitcoin of America, Twitter üzerinden yaptığı anketinde SHIB topluluğunun mu yoksa Bitcoin topluluğunun mu kripto paralarını daha çok desteklediği sorusuna yanıt aradı.

Toplamda yaklaşık olarak 22.000 kişinin katıldığı ankette katılımcıların %90’ı oylarını SHIB lehine kullandı. Bilindiği üzere Bitcoin of America kısa bir süre önce Dogecoin ile birlikte Shiba Inu’yu da desteklenen kripto paralar arasına eklemişti.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının Beklediği Haber Nihayet Geldi: İşte Detaylar!

Güncel durumda şirket ATM’lerinde Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve en büyük iki meme tokeni ile işlem yapabiliyor.

 “Shiba Inu Topluluğu vs Bitcoin Topluluğu”

Ankette yer alan yaklaşık 22.000 kişi, hangi kripto paranın topluluğunun coinlerine daha fazla destek verdiğine dair bir araştırma yapmayı hedefledi. Ankette dünyanın en büyük ikinci meme tokeni SHIB ve dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin yer aldı.

Katılımcıların %90.3’ü SHIB tarafını tutarken %9.7’si ise Bitcoin topluluğu lehine oy verdi. Oylama bi gün daha devam edecek.

SHIB topluluğu özellikle Twitter üzerinde son derece aktif bir şekilde çalışmalarıyla tanınıyor.

Bilindiği üzere Unification Foundation’ın yaptığı açıklamaya göre Shibarium için herkese açık bir testnet yakında hayata geçecek. Shibarium, SHIB’in katman iki ölçeklendirme çözümü olarak biliniyor.

Shibarium’un açılışının birkaç ay içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor, herkese açık bir beta testi versiyonu ise bunun hemen ardından gelecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
ELON AX

gamıngshiba


Başa dön tuşu