Ana SayfaBasın BülteniKuCoin, Kripto İşlemlerini Kolaylaştırmak İçin Euro İşlem Çiftleri Özelliğini Duyurdu

KuCoin, Kripto İşlemlerini Kolaylaştırmak İçin Euro İşlem Çiftleri Özelliğini Duyurdu

Takip et

Dünyanın önde gelen global kripto para borsalarından KuCoin, EUR tabanlı işlem özelliğini duyurdu.

Bu kapsamda KuCoin, Avrupa pazarındaki büyümesinin bir parçası olarak BTC, ETH ve USDT’ye karşı EUR alım satım hizmeti sunacak.

28 Haziran 2022 tarihinden itibaren KuCoin spot piyasasında yeni alım satım çiftleri kullanıma açılacak. Bu sayede kullanıcıların Euro ve kripto para birimleri arasında anında dönüşüm yapmaları sağlanacak.

EUR bazlı itibari para (fiat) çiftlerini destekleyen KuCoin, güçlü bir büyüme sürdürdüğü Avrupa kripto pazarındaki varlığını pekiştirmeyi hedefliyor. Atılan adımın fiat para birimleri karşılığında kripto para birimi satın almanın önündeki engelleri azaltmak ve kripto portföylerini oluşturmak isteyen daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına önemli bir nokta oluşturması amaçlanıyor.

EUR tabanlı alım satım çiftlerinin eklenmesi, küresel kripto kullanıcıları için yüksek likidite ve güvenlikle birlikte Euro’dan kriptoya alım satım deneyimi sağlayacak.

KuCoin, 23 Mart 2022 tarihinde itibari para birimlerinden kripto paraya değişim deneyimini (fiat-to-crypto) en sade şekilde sağlamak için SEPA Ödemelerini başlatmıştı. SEPA transferleri aracılığıyla kullanıcılar, “Hızlı Satın Alma” kanalı üzerinden herhangi bir kripto para satın alma işlemi için döviz hesaplarına EUR yatırabilecek.

İtibari Paralarla Kripto Dünyası Arasında Köprü Olmayı Hedefliyoruz

EUR tabanlı işlem özelliğiyle ilgili olarak konuşan KuCoin CEO’su Johnny Lyu, “KuCoin olarak itibari paralarda kripto paralara dönüşüm hizmetlerimize yeni eklediğimiz EUR spot çiftleri bir hafta önce Brezilya realini (BRL) eklememizin ardından bir diğer önemli kilometre taşımızı oluşturuyor.

Bunun Avrupa’daki kullanıcılarımıza ve Euro kullanmayı tercih eden kullanıcılarımıza büyük kolaylık sağlayacağını umuyoruz. Bu kadar kısa bir süre içinde spot ticaret çiftleriyle iki fiat para birimi eklemek son derece heyecan verici, bu da KuCoin’in bu yılki stratejilerinin verimli uygulama yeteneğini de yansıtıyor. KuCoin olarak itibari para ve kripto para birimleri arasında güvenli, istikrarlı bir köprü sağlamanın kripto kullanıcılarına daha iyi bir deneyim getireceğine inanıyoruz. Bu yenilikler kripto kitlesinin benimsenmesi için de büyük önem taşıyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları