Basın Bülteni

KuCoin’den Web 3.0’a Özel Yenilik: KuCoin Wallet

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak bilinen KuCoin, yeni “KuCoin Wallet”ı kullanıma sundu. Kullanıcıların Bitcoin, Ethereum, USDT, USDC, BNB ve benzeri yüzlerce kripto para ve tokeni saklayıp alım-satım yapabilecekleri KuCoin Cüzdan resmi olarak hizmete açıldı. Web 3.0 yolculuğunu derinleştirecek olan KuCoin Cüzdan DeFi, NFT ve GameFi işlevlerle desteklenecek.

NFT yatırımcılarına da hitap edecek olan KuCoin Wallet, NFT varlıkların da saklanmasına yardımcı olacak. Aynı zamanda yakın zamanda faaliyete başlayacak olan NFT pazarlarından Windvane ile entegre edilecek olan KuCoin Wallet beraberinde NFT odaklı yeni özellikler sunuyor.

Kripto para cüzdanlarının en önemli noktasını güvenlik oluşturuyor. Bu kapsamda kripto para güvenliği alanındaki deneyimli şirketlerden Hacken, yeni projenin güvenlik sürecini yönetecek. Kullanıcılar kendilerine özel anahtarlar sayesinde varlıkları üzerinde tam bir kontrol sağlama imkanı bulacak.

Web 3.0 Dünyasına Girmemiz Adına Yeni Bir Adım Oluşturduk

KuCoin CEO‘su Johnny Lyu, “Web3 ağına açılan kapı olarak kripto cüzdanları, kullanıcıların merkezi olmayan ekosisteme katılması için önemli bir gereklilik. Dijital varlıkları depolamak için yalnızca bir araç olmaktan çok daha fazlasını kapsıyor.

KuCoin Wallet’ın resmi web lansmanı, KuCoin’in merkezi borsa hizmetlerinin ötesine geçmemizi sağlayacak. Bu kapsamda sektördeki alanımızı daha fazla genişletmek için merkeziyetsiz alanlara girme hedeflerimizi önemsiyoruz. KuCoin Wallet, bu önemli zamanda Web 3.0 alanına girme kararlılığımızı gösteren yeni bir adım niteliği taşıyor” dedi.

KuCoin Wallet Başkanı Jeff, “KuCoin her zaman tüm yatırımcı sınıflarının ihtiyaçlarına daha iyi çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu çalışmalar kapsamında KuCoin Wallet’ın resmi olarak hizmete başlaması KuCoin’in Web 3.0’da yeni atılımlar yapması için yeni bir pencere oluşturdu” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu