coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKurumsal Balinalar Bu Altcoinden Topluyor!

Kurumsal Balinalar Bu Altcoinden Topluyor!

Lookonchain kurumsal balinaların Lido DAO (LDO) biriktirdiğini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para piyasasında boğanın başladığını düşüşün ve mevcut seviyelerin alım için uygun olduğunu düşünen bireysel ve kurumsal yatırımcılar alımları yapıyor.

Bu noktada geçtiğimiz hafta Binance’ten 23 milyon dolarlık altcoin alımı yapan kripto piyasasındaki büyük kurumsal yatırımcılar arasında yer alan Falcon X altcoin alımlarına devam ediyor.

İlgili Haber
Boğaya Hazırlık Yapan Kurumsal Balina Binance’ten 23 Milyon Dolarlık Altcoin Alımı Yaptı! İşte Tercih Ettiği Üç Altcoin!

Lookonchain’in paylaşımına göre Falcon X portföyüne Lido DAO (LDO) eklemeye devam ediyor. Buna göre Falcon X, bugün Binance’ten 3,2 milyon dolar değerinde 1,26 milyon LDO satın aldı.

Falcon X, geçen hafta ise toplamda 12 milyon dolar değerinde 4,9 milyon LDO satın almıştı.

FalconX dışında başka bir kurumsal şirket Amber Group’la ilişkili olduğu değerlendirilen adres de Binance’ten LDO çekti.

Buna göre bu adres bugün Binance’ten 3,6 milyon dolar değerinde ,47 milyon LDO aldı. Bu adres ayrıca son 3 ayda 14,5 milyon dolar değerinde toplam 5,9 milyon LDO aldı.

“Kurumların LDO biriktiği görülüyor.

0x011D adresi ( Amber Group’la ile ilişkili) Binance’ten 1,47 milyon LDO (3,6 milyon dolar) çekti. Ayrıca son 3 ayda toplam 5,9 milyon LDO (14,5 milyon dolar) satın aldı.

Amber dışında Falcon X Binance’ten 1,26 milyon LDO (3,1 milyon dolar) aldı. Ayrıca geçen hafta toplamda 4,9 milyon LDO (12 milyon dolar) çekti.”

Son 24 saat içerisinde %10 yükselen LDO yazım esnasında 2,5 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail