coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKurumsal Dev Kripto Para Şirketi Portföyünü Açıkladı! Hangi Altcoinlerden Ne Kadar Var?

Kurumsal Dev Kripto Para Şirketi Portföyünü Açıkladı! Hangi Altcoinlerden Ne Kadar Var?

Dev oyun şirketi Animoca Brands'ın kripto para portföyünün %70'i Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ape Coin (APE) ve Polygon (MATIC)'dan oluşuyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain oyun geliştiricisi ve yatırımcısı Animoca Brands 2023 yılına ait bilançosunu açıkladı. Bun göre Animoca Brands bilançosunda 203 milyon dolar değerinde kripto para bulunduğunu belirtti.

31 Aralık 2023’te sona eren 12 ay için toplam varlık değerinin 2022’ye kıyasla düştüğünü belirten şirket 2023’ün sonlarına doğu yaşanan yükseliş sonrasında bu varlıklarının değerinin yükseldiğini söyledi.

Şirket resmi açıklamasında 2023 mali yılı itibarıyla elinde 175 milyon dolar nakit ve stablecoin bulunduğunu duyurdu.

Şirketin bilançosuna göre ayrıca elinde 203 milyon dolarlık kripto para bulunuyor ve bunların %70’i Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ape Coin (APE) ve Polygon (MATIC)’dan oluşuyor.

“Bilançoda tutulan dijital varlıklar 203 milyon ABD dolarıdır. Bu varlıkların yaklaşık %70’i BTC, ETH, APE ve MATIC kombinasyonunda tutulmaktadır.

Rezervler arasında SAND, EDU, REVV, TOWER ve GMEE gibi altcoinler ile Animoca Brands token’ları yer almaktadır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları