Kripto HaberleriHaberlerKurumsal Kripto Para Platformu Solana (SOL) Desteğini Açıkladı!

Kurumsal Kripto Para Platformu Solana (SOL) Desteğini Açıkladı!

Takip et

Kurumsal odaklı dijital varlık platformu Fireblocks, Solana blok zincirinin yerel tokeni Solana için destek eklediğini duyurdu.

Fireblocks platformu kurumlar tarafından dijital varlık transferlerini güvence altına almak için kullanılıyor.

Solana desteği ile birlikte 800’den fazla Fireblocks müşterisi artık platformu kullanarak Solana’yı kolay ve güvenli bir şekilde gönderebilir, alabilir veya saklayabilir.

Solana desteğinin Fireblocks müşterileri tarafından uzun süredir beklendiğini söyleyen Fireblocks CEO’su Michael Shaulovi sözlerine şu şekilde devam etti:

“Solana’yı sonunda 800’den fazla kurumsal müşterimizin kullanımına sunmaktan heyecan duyuyoruz ve altyapımız tarafından desteklenen çok sayıda ürün ve hizmette SOL’un hayata geçmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Müşterilerimiz tarafından Solana desteği için yüksek talep vardı. SOL desteğini duyurduğumuz ilk hafta sonu içinde, Fireblocks platformunda tüm Solana hacminin yaklaşık %25’inin gerçekleştiğini gördük.”

Fireblocks yaptığı açıklamada 2022 yılının ilk çeyreğinde SOL dışında Solana tabanlı tokenleri de desteklemeyi hedeflediklerini belirtti.

Hali hazırda 1000’den fazla tokeni ve 30 blok zincirini destekleyen Fireblocks’a Solana desteğinin gecikme sebebi sorulduğunda Fireblocks, SOL için “en güvenli ve ölçeklenebilir şekilde” destek geliştirdikleri için gecikme olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları