binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainKuzey Kore Ekim ayında blockchain ve kripto para konferansı verecek!

Kuzey Kore Ekim ayında blockchain ve kripto para konferansı verecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore merkezli haber ajansı YonHap’ın haberine göre Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti gelecek Ekim ayında kripto paralar ve blockchain teknolojisini içeren bir konferans düzenleyecek. ABD ile birlikte mecburi olarak masaya oturması ve nükleer bombaları imha ederek ABD’nin yakın dostu olmayı kabul eden Kim Jong-un rejiminin ülkesini dış dünyaya kapalı bir ülke olarak idame ettirmek istemediği ve ABD’nin istekleri sonrasında dünyaya açılmaya başlayacak olduğu kesinleşmişti.

Başkan Donald J. Trump yaptığı görüşme sonrasında Kuzey Kore ekonomisini ayağa kaldırabilecek olduklarını ve kendisinin de Kuzey Kore’nin temiz ve boş olan sahillerine rezidans binalarının yapılabilecek olduğunu belirterek tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmişti.

Kuzey Kore konferans düzenliyor

Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti ile ilgili iddia ise gelecek Ekim ayında Kim Jong-un rejim yetkilileri ve Kuzey Koreli finans şirketleri ile birlikte dünyanın dört bir yanından (en fazla ABD ve Asya ülkelerinden) şirket ve yetkililerinin katılacak olduğu kripto para ve blockchain teknolojisi konferansı düzenleyecek olduğu açıklandı. Kuzey Kore’nin bu adımı ise Başkan Donald Trump’ın memnuniyetini kazandıracak türden.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail