Kripto HaberleriBlockchainKuzey Kore'nin Blockchain konusunda bilgisi artıyor

Kuzey Kore’nin Blockchain konusunda bilgisi artıyor

Takip et

Kuzey Kore’nin kripto paralar ile ilgili oldukça çok bilgisi olduğu Güney Koreli ajanslar tarafından iddia edilmişti ve Kuzey Kore’nin kripto para saldırılarından milyonlarca dolar para kazandığı ve siber saldırıların dozunu her gün daha fazla arttırdığı açıklanmıştı. Bazı Güney Koreli medya kaynakları bugün, Kuzey Kore’nin Blockchain teknolojisi konusunda ise fazla bilgisinin olmadığını ama bu teknoloji konusunda yine de dünyanın en fazla bilgi sahibi olan ülkelerinden birisinin Kuzey Kore tarafı olduğunu açıkladı.

Blockchain yerine kripto paralar daha sıcak…

Kuzey Kore için bu aşamada kendi gücünü korumak ve daha fazla para kaynağını bulmak için Blockchain yerine kripto paralar daha önem taşıyan konu. Neden olarak ise ülkenin kripto paraları siber saldırılar düzenleyerek çalması ve milyonlarca doları her ay kasasına koyarak, bitik olan ekonomisini bir nebze olsun ayakta tutabilmeye çalışmasından dolayı. Blockchain ise geleceğe dönük teknolojilerinden birisi olduğu için Kuzey tarafının şimdilik de olsa en fazla önemi kripto paraya vermesi son derece gerçekçi ve son derece doğru adım olarak değerlendirilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları