HaberlerLibra

Coinbase CEO’su: Libra Desteklenmeli!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para projesi Libra hakkında açıklama yaptı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para birimi projesi stablecoin Libra hakkında yaptığı açıklamada Libra’nın geleceğinin iyi olabileceğini ancak bugün ABD’li siyasilerin bu konuda çok fazla rekabet ortamında baskı uyguladıklarını ve bunun kabul edilemez bir şey olduğunu açıkladı. ABD yönetimi tarafından Facebook Libra hakkında oldukça fazla olumsuz adımlar atıldığını ve Libra’nın çok fazla engel ve baskı ile karşı karşıya olduğunu açıkladı. Libra projesi hakkında soru işaretlerine yanıt arayan çok sayıda ünlü isim var ve bu isimler Libra’ya bu kadar fazla baskı uygulanmaması gerektiğini düşünüyorlar.

Facebook Henüz Rahat Değil

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Libra için uygulanan bu baskıların son bulmadığından yakınırken, kripto para projesi hakkında daha birçok isim bu konuda sorunlar olduğunu ve rekabeti engellemeye sebep olabilecek olduğunu düşünüyor.

Libra projesinin gelecek birkaç yıl içerisinde neler göreceği ve nelerle karşı karşıya kalacağı konusunda ise hala belirsizlikler var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu