blank
AltcoinLitecoin

Litecoin 1 Ayda %10 Kazandırdı

Litecoin yatırımcılarına 1 ay içerisinde %10 kar kazandırdı. 73 dolar civarından 83 dolar civarına yükselen Litecoin, yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Milyonlarca dolarlık yatırımını Litecoin’de tutan kişi sayısı artış gösterirken, bir takım düşüş ve yükselişlerin etkisi ile daha da fazla artış olması beklentisi çoğaldı. Bir ay içerisinde en az %10 kar getirmesinden dolayı LTC tercihini daha fazla arttıran yatıırımcılar, BTC ve ETH’ye oranla LTC’nin daha fazla artış yaşayabilecek olduğunu ve bunun önünde engel olmadığını ifade ettiler.

Bitcoin sahiplerinin pek fazla ilgilenmediği altcoinlerden birisi olan LTC’nin belirli bir takım yatırımcıları bünyesine çekebildiği, bunun ise sınırlı bir yatırımcı olduğu bilinirken, LTC yatırımcılarının gelecekte en fazla kazanacak yatırımcılardan olabilecek oldukları tahmin edilmekte.

LTC Kazanç Üzerine Kazanç Getirebilir

LTC’nin kazanç üzerine kazanç getirmek gibi bir durumu olabilecek olduğunu belirten analistler, yatırımcıların az biraz da olsa LTC yatırımı yapmasında fayda olduğunu, 1 LTC’nin 83 dolar olduğu bugünlerde 1 LTC almanın yararı olabilecek olduğu görüşündeler. 1 BTC 8.200 dolar iken 1 LTC ise 83 dolar. Geçmişte yaptığı fiyat rekorunun çok aşağısında.

  • Güncel anlık kur değişebilir. LTC fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu