binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinLitecoin 1 Ayda %10 Kazandırdı

Litecoin 1 Ayda %10 Kazandırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Litecoin yatırımcılarına 1 ay içerisinde %10 kar kazandırdı. 73 dolar civarından 83 dolar civarına yükselen Litecoin, yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Milyonlarca dolarlık yatırımını Litecoin’de tutan kişi sayısı artış gösterirken, bir takım düşüş ve yükselişlerin etkisi ile daha da fazla artış olması beklentisi çoğaldı. Bir ay içerisinde en az %10 kar getirmesinden dolayı LTC tercihini daha fazla arttıran yatıırımcılar, BTC ve ETH’ye oranla LTC’nin daha fazla artış yaşayabilecek olduğunu ve bunun önünde engel olmadığını ifade ettiler.

Bitcoin sahiplerinin pek fazla ilgilenmediği altcoinlerden birisi olan LTC’nin belirli bir takım yatırımcıları bünyesine çekebildiği, bunun ise sınırlı bir yatırımcı olduğu bilinirken, LTC yatırımcılarının gelecekte en fazla kazanacak yatırımcılardan olabilecek oldukları tahmin edilmekte.

LTC Kazanç Üzerine Kazanç Getirebilir

LTC’nin kazanç üzerine kazanç getirmek gibi bir durumu olabilecek olduğunu belirten analistler, yatırımcıların az biraz da olsa LTC yatırımı yapmasında fayda olduğunu, 1 LTC’nin 83 dolar olduğu bugünlerde 1 LTC almanın yararı olabilecek olduğu görüşündeler. 1 BTC 8.200 dolar iken 1 LTC ise 83 dolar. Geçmişte yaptığı fiyat rekorunun çok aşağısında.

  • Güncel anlık kur değişebilir. LTC fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail