Litecoin

Litecoin Yatırımcıları Endişeli: 40 Doların Altına Düşerse Ne Olacak?

Litecoin (LTC) piyasanın en bilinen kripto paralarından birisi ve giderek daha fazla sayıda insanı etkilemeye devam ediyor.

Kripto para birimlerinin giderek artan değeri ve giderek daha fazla yatırımcı çekmesi tüm dünyada artık malum bilinen bir konu. Bazı altcoinler için bu durum tam tersine işaret ederken Litecoin ise bunun ortasında kalmış durumda. Bitcoin ve Ethereum fiyatındaki gelişmelere bakıldığında piyasa çok fazla yükselişe işaret etmiyor ancak düşüş olması da beklense bile büyük oranda düşüşler olmayacağı tahmin ediliyor.

Litecoin’de durum %2.4 oranında değer kaybı ile 42 dolara gerilemiş fiyatından dolayı bazı yatırımcıları endişelendirirken, bazılarını ise daha fazla düşük fiyatlardan yatırım yapmaya itiyor.

Bitcoin yükselmediği sürece fiyatın böyle kalacak olduğunu öne süren bazı kripto para birimi uzmanları Litecoin fiyatının 40 doların altına düşmesini beklemediklerini ancak olası bir durumda 35 dolara kadar gerilemesinin mümkün olabilecek olduğuna dikkat çekiyorlar.

Bitcoin hakimiyetinin yüzde 69 seviyelerine yükseldiği bu günlerde altcoin yatırımı yapmanın son derece riskli olduğu ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu