Litecoin

Litecoin Fiyatı Yüzde 14+ Düştü!

Litecoin'e yine bir şeyler oluyor.

Litecoin fiyatında son dönemde yükseliş ve düşüşler dengesi normal seyrinde devam ediyordu. Bitcoin ve altcoin kripto paraların fiyatları da düşüş eğilimlerine rağmen çok fazla düşüş ta ki bugüne kadar göstermemişti. Bugün Bitcoin 500 doların üzerinde bir düşüş hareketi sergiledi ve altcoin pazarında %10 üzerinde düşüşler olmasına sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki devam eden fiyat değişimlerinin arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi pazardaki kripto para balinalarının satış işlemlerinden kaynaklanıyor olmasına rağmen ciddi bir takım düşüşlerin tetiklenebileceği iddiaları da yatırımcıların panik satışlarına bağlı pazarda düşüşe sebep oldu.

Litecoin %14 değer kaybederken 79 dolara kadar geriledi. Kripto para birimlerinin son birkaç dakika içerisinde beklenmedik bir seviyede değer kaybetmesi kripto para pazarında satışların artışına neden oluyor. Kripto para yatırımcılarının yakın zamanda beklediği fiyat artışlarının fiyat düşüşleri ile devam ediyor olması bazı yatırımcıların tepkisini çekse de kısa süre içerisinde bu fiyat seviyelerinden yükselme beklenebilir. Zira bazı yatırımcılar için bu seviyeler bir alım fırsatı yaratırken, bazıları için de satış yapılabilecek seviyeler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu