Kripto HaberleriAltcoinLitecoin (LTC) kazandırabilecek mi?

Litecoin (LTC) kazandırabilecek mi?

Takip et

Charlie Lee’nin kurucusu olduğu ve gücüne güç katan altcoinler arasında bulunan Litecoin (LTC) fiyatları son 1 yıl içerisinde tarihi düşüşler yaşadı. Aralık 2017’de yaşanan rekor seviye artışların hemen ardından başlayan ve durdurulamayan düşüşler sürerken yatırımcılara büyük kayıplar yaşatan altcoinler arasında Litecoin (LTC) bulunuyor.

LTC fiyatlarının oldukça fazla düşmesi ve kripto para fiyatlarında yaşanan dalgalanmaların etkisi dolayısı ile bir süredir yaşanan fiyat düşüşlerinden en fazla LTC yatırımcıları etkilendi. Bitcoin yatırımcılarına oranla daha fazla ani düşüş yaşayan LTC yatırımcıları, düşüşlerin etkisi dolayısı ile bir süredir kar edemediklerini sürekli olarak zarar çıkarmak ve yaşadıkları zararın azaltılması için fiyatları daha yakından takip etmeye çalıştıklarını ifade etti.

Litecoin (LTC) kazandırabilir mi?

Litecoin (LTC) yatırımının kazançlı olup olmayacak olduğunu ise gelecek 3 aylık zaman dilimi gösterecek. LTC’nin gerekli desteği ve direnç seviyelerini aşmasından daha fazla önem taşıyan nokta ise asıl yükselişi beklenen ve kripto paraların en güçlüsü olarak tanınan Bitcoin fiyatının artışına bağlı olarak değişecek. BTC fiyatının artması demek LTC fiyatının artmasında asıl etkili neden olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları