HaberlerLitecoin

Litecoin (LTC) Kurucusu, Üç Yıldır Üzerinde Çalışılan Güncelleme İçin Nihayet Net Tarih Verdi!

En eski altcoinlerden biri olan Litecoin'in (LTC) kurucusu Charlie Lee, altcoinin yeni güncellemesi hakkında tarih verdi.

Litecoin (LTC) kurucusu Charlie Lee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında uzun süredir beklenen MimbleWimble güncellemesinin aktif hale getirileceği tarihi açıkladı.

Bu güncelleme ile birlikte Litecoin göndericileri, kendi adreslerini ve gönderdikleri kripto para miktarını gizleyebilecek. Bu tür özellikler Monero ve Zcash gibi gizlilik tokenlerinde bulunuyor.

Bununla birlikte Lee, tüm ağın henüz geçiş için hazır olmadığını söyledi.

Litecoin’in (LTC) MimbleWimble Güncellemesi Ne Zaman Hayata Geçecek?

Charlie Lee’nin attığı Tweet’e göre, yeni güncelleme Türkiye saati ile 20 Mayıs 0:30’da aktif edilecek.

Lee, yeni detayların daha sonra açıklanacağını söyledi. Bununla birlikte Lee tüm madencilik havuzlarının yeni güncellemeye geçmek için henüz hazır olmadığını da belirtti.

Bir hafta kadar önce Lee, LTC topluluğuna çağrı yapmış ve yeni güncellemeye adapte olmayan madencilik havuzlarına haber vermelerini istemişti. Bu madencilik havuzları iki gün içerisinde yeni sisteme geçmezlerse yaptıkları madencilik işlemleri yanlış LTC blokları için çalışacak.

İlgili Haber
Litecoin (LTC) Geliştiricisi, Altcoini Baştan Aşağı Değiştirecek Güncelleme İçin Tarih Verdi!

Bilindiği üzere Dogecoin ve Litecoin madencileri birlikte çalışıyor ve iki coin de ortak madencilik programı yürütüyor.

Charlie Lee, 5 Mayıs tarihinde Twitter sayfası üzerinde yaptığı paylaşımda güncellemeyi içeren testnet üzerinde birkaç blokun başarı ile madenden çıkarıldığını söylemişti.

Geliştiriciler MimbleWimble güncellemesi üzerinde 3 yıldır çalışıyordu.

Güncelleme ve güncellemenin gelecekteki uygulaması üzerinde çalışan mühendislerden biri olan David Burkett, Litecoin madencilerinin %75’nin yaklaşmakta olan MimbleWimble güncellemesi için hazırlandığını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu