Kripto HaberleriAltcoinLitecoin (LTC) Yükseliş Eğiliminde

Litecoin (LTC) Yükseliş Eğiliminde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin kripto para biriminin veliahtı olarak tabir edilen ve büyük yatırım alan Litecoin (LTC), değer anlamında yükseliş gösteriyor. Maddi anlamda kripto paraların çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok geniş kitlelere ulaştığını da net şekilde söyleyebiliriz sizlere. Litecoin, bu piyasalarda en çok gelecek vaat eden birimlerden birisi olarak kabul ediliyor diyebiliriz sanırım.

Nitekim maddi değerinde ciddi bir yükselme gözleniyor. Yakın zamanda LitePay gibi önemli projeleri sonlandırılmış olsa da bu gibi olumsuzluklar fiyatı üzerinde kötü bir tablo çizmedi. Bitcoin için en iyi alternatif ve analistlere göre gelecek dönemde çok ciddi bir büyüme eğilimi içerisine girecek. Bir çok kişi Bitcoin’den ziyada Litecoin’nin geleceğinin daha parlak olduğunu söylüyor.

Litecoin Core Ciddi Anlamda Etkili Oldu

Litecoin biriminin kısa bir zaman dilimi içerisinde piyasalara sürdüğü ve resmi cüzdan uygulaması olan Litecoin Core, aslında 100 Dolar seviyesinin üzerinde kalması için yeterli oldu. Tam da bu noktada kripto para borsalarında yaşanan düşüş, bu birimi çok fazla etkilemedi ve dolayısı ile iyi sonuçlar elde edildi.

Dünyada hemen hemen bütün kripto para borsalarında listelenen Litecoin, Türkiye’de ki en büyük kripto para borsaları olan BTCTurk ve Paribu borsalarında malesef listelenmiyor. Ancak yakında bu anlamda bir girişim olacağını da net olarak söyleyebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları