Litecoin

Litecoin Yatırımcıları Blok Ödülü Yarılanmasından Endişe Ediyor

Litecoin yatırımcıları geçmişte yaşananlara bakarak bugünlerde yaşanacak olayların ne olacak olduğunu düşünüyor.

Litecoin yatırımcıları kısa süre önce madencilik konusunda çok ciddi endişeleri olduğunu dile getirmiş, bir süredir yaşanan fiyat değişimlerinin ne zaman daha yüksek fiyatlar ile son bulacağı konusunu düşünmeye başlamıştı.

Bugün artık blok ödülü yarılanmasına çok az bir zaman kala Litecoin madencileri oldukça endişe etmeye başladı. Yatırımcılar bu dönemde neler olacağını sorgularken, bir grup yatırımcı ise fiyatların düşüp düşmeyeceği, neler olacağı gibi konularda soru işaretlerinin asla kafalarından silinemediğine dikkat çektiler.

Blok ödülü yarılanmasının piyasa hacmi ve piyasa fiyatları üzerinde çok ciddi düşüşler yaratabilecek olduğu, bu durumu engellemenin mümkün olamayacağı için büyük değer kayıplarından nasıl korunulabilecek olduğu konusunda soru işaretlerine yanıt aranıyor.

Litecoin yatırımcılarının beklentisi kısa sürede piyasanın yükselmesi ve madencilik gelirlerinin normal seviyelerde kalması yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu