HaberlerTRON

Liverpool Sözcüsü “Tron” Yalanlaması ile Gündemde

Liverpool futbol takımının sözcüsü olarak görev almakta olan Justin Sun, Tron ile ilgili çıkan haberleri yalanladı.

Liverpool futbol takımının sözcüsü olarak görev almakta olan Justin Sun, Tron ile ilgili çıkan haberleri yalanladı. Sözcünün açıklamalarına göre haberlerde geçenlerin aksine Tron ile Liverpool arasında her hangi bir iş birliği söz konusu değil. Geçtiğimiz günlerde basında yer alan ve Tron ile Liverpool futbol takımı arasında gerçekleşebilecek olan partnerlik haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Liverpool takımının sözcüsü olan Justin Sun, davet aldıkları bilgisi dışında her hangi bir bilgi paylaşmadı. Dün çıkan haberler ile bugün takım sözcüsünden gelen bilgiler ise örtüşmüyor.

Justin Sun’ın Açıklamaları

Justin Sun Decryptmedia’ya yaptığı açıklamalarda Tron ile işbirliği yapma konusuna açıklık getirdi. Takım sözcüsünün birçok şirkete, işlerini daha iyi anlamaları için davet gönderdiklerini söylemesi üzerine bu davetin yanlış yorumlandığı bilgisini de geçmesi dikkat çekti. Liverpool takımının sözcüsünün yanı sıra, Tron sözcüsünden de açıklama geldi. İşi “daha iyi anlama” yönünde bir talep olmadığını söyleyen Cliff Edwards, taleplerinin bir partnerliği araştırıp o partnerlik üzerine bağlantı kurmak üzerine olduğunu belirtti. Olayın gerçek yüzü her ne olursa olsun, Tron’un geçmişte yapmış olduğu bazı vukuatları söz konusu. Örnek vermek gerekirse Justin Sun, daha önce Tesla kampanyasının kazananını ifşa etmekle suçlanmıştı. Tron ise geçmişte white paper intihali ile suçlanmış ve uzun süre gündemden düşmemişti. Decryptmedia ise konuyu “Tron?!” başlığı ile özetledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu