Kripto HaberleriAltcoinLoopring (LRC) Günün En Fazla Kazandıran Altcoini Oldu! Büyük Rallinin Sebebi Ne?

Loopring (LRC) Günün En Fazla Kazandıran Altcoini Oldu! Büyük Rallinin Sebebi Ne?

Takip et

Ethereum ölçeklendirme çözümü ağı Loopring’in kendi tokeni olan LRC, altcoin projesinin video oyunu perakendecisi GameStop ile gerçekleştirdiği ortaklık ile ilgili yeni haberler gelmesiyle birlikte fiyatında büyük bir yükseliş yaşadı.

GameStop’un Loopring Üzerinde Geliştirdiği NFT Pazarında Yeni Gelişmeler Yaşandı

Bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte %36 değer kazanan altcoinin fiyatı 1.12 dolardan işlem görüyor. Loopring, bu yükselişi ile birlikte en az 1 milyar dolar piyasa değerine sahip olan kripto paralar arasında en çok değer kazanan altcoin oldu.

LRC’nin yükselişini gösteren haftalık fiyat zaman grafiği.

Projenin büyüme sorumlusu Adam Browman’ın paylaştığı blog gönderisinde “GameStop NFT pazar yeri kullanıcılarına hizmet vermek için ilk adımlarını attı ve Loopring üzerinde inşa edildi!” dedi.

Browman, blog gönderisindeki sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni proje bu yeni paradigmanın ön saflarında yer alma ve küresel dijital ekonomiler için hedef olma potansiyeline sahip görünüyor.”

Gönderide ayrıca kullanıcıların geliştirilmekte olan projeye erken erişim sağlayabilecekleri ve kullanıcı adları ile profil oluşturmanın yanı sıra kripto para ve NFT yatırma işlemi yapabilecekleri söylendi.

Loopring, bir katman 1 Blockchain olan Ethereum ağının yanında hızlı ve düşük maliyetli işlemlerin yapılmasını amaçlayan katman 2 Blockchain projesi olarak nitelendiriliyor.

Browman, yaptığı açıklamasında LRC üzerinde Ethereum’a göre çok daha düşük maliyetleri ile, hatta 1 dolardan düşük fiyatlara direkt olarak NFT mint edilebileceğini söyledi.

Bununla birlikte, kripto paralara benzer şekilde volatil bir yapıya sahip olan GameStop hisseleri Çarşamba günü %10 değer kazanarak New York Borsası’nda 135 dolardan işlem gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları