BitcoinHaberler

Los Angeles Blockchain Zirvesi’ne Katılanlara 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Dağıtılacak!

Tim Draper tarafından dağıtılması planlanan Bitcoinler, ünlü kripto para biriminin tanıtımı ve kullanım alanının artması için katılımcılara hediye olarak verilecek.

6 Ekim’de Amerika’da başlaması planlanan Los Angeles Blockchain Zirvesi katılımcılarına toplamda 1 milyon dolar değerinde Bitcoin dağıtmayı planlayan ünlü milyarder ve Bitcoin yatırımcısı Tim Draper, bu girişimiyle Bitcoin’in daha fazla tanınmasını ve bazı girişimcilere şans vermeyi planlıyor.

Draper’in Blockchain odaklı risk sermayesi Draper Goren Holm tarafından zirveye katılacak olan her bir katılımcıya 100 dolar değerindeki Bitcoin dağıtılacağı ifade edildi.

Draper Goren Holm’un kurucu ortağı Alon Goren ise amaçlarının Bitcoin’i tanıtmak, yatırımcılara BTC’yi kullanma deneyimini kazandırmak olduğunu belirtti. Bitcoin dağıtılan kişilere BTC ile nasıl yatırım yapılacağı, diğer kullanıcılara nasıl BTC gönderileceği gibi konularda da çeşitli eğitimler verilecek. 20 bin’den fazla katılımcının yer alması beklenen zirveye şu ana kadar 1.000 kayıt yapılmış durumda.

Dağıtılacak olan Bitcoinler Draper’ın bundan 7 sene önce ABD’li yetkililere 19 milyon dolar ödeyerek açık artırmayla aldığı 30 bin Bitcoin arasından seçileceği kesin. Nitekim Draper’ın o dönemde 19 milyon dolar ödediği Bitcoinlerin değeri şu anda 288 milyar dolar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu