AltcoinHaberler

LUNA Airdrop’unuz Gelmediyse İşte Nedeni!

LUNA airdrop'u yatırımcıları memnun etmedi.

Bildiğiniz üzere bir süredir yeni LUNA airdrop‘u gerçekleşiyor .Bazı borsalar airdrop işlemlerini tamamladığını duyururken, tokenlerini ağda tutan pek çok yatırımcı da airdroplarını aldığını ifade ediyor.

Airdrop oranlarından memnun olmayan yatırımcılar LUNA’nın kendilerini ikinci kez mağdur ettiğini ifade ederken gelen airdrop’un zararlarının %1’lik kısmını dahi karşılamadığını ifade ediyor.

Bu noktada çok sayıda LUNC (eski LUNA) tutmasına rağmen yeterli oranda LUNA airdrop’u alamadığını ifade eden de pek çok yatırımcı var.

Terra ekibinden eksik airdroplara ilişkin bir duyuru geldi. Yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“LUNA airdrop alıcıları dikkat!

Bazılarının airdroptan beklenenden daha az LUNA aldığını biliyoruz ve aktif bir çözüm üzerinde çalışıyoruz. Tüm verileri topladığımızda daha fazla güncelleme sağlayacağız.”

Neden Bana Airdrop Gelmedi?

Eksik airdrop alanlar Terra’nın bir sonraki duyurusuna odaklanırken, bazı yatırımcılar airdroptan yararlanamamalarının nedenini araştırıyor.

Zira ağın görüntüsü alınmadan tokenlerini Terra Station’a taşıyan pek çok yatırımcı airdroptan yararlanamadı. Bu durum airdroptan hak kazanılan yeni LUNA sayısının 1 adetin altın olmasından kaynaklandı.

Terra ekibinin daha önce paylaştığı airdrop çizelgesinde küçük bir dip not olarak şu ifade yer alıyordu:

“Adrese yeni LUNA’nın nihai tahsisi 1 LUNA’dan az ise, airdrop topluluk havuzuna tahsis edilecektir.”

Saldırı sonrası alınan 1 LUNC = 0.000015307927 LUNA olduğundan airdroptan yararlanmak ve en az 1 LUNA almak için cüzdanınızda 65.400 LUNC bulunması gerekiyordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

1000 tane luna var 0.000011 tane bile gelmedi


Başa dön tuşu