Kripto Para Madenciliği

Madencilik Şirketlerinin Sayısında 2020’de Artış Olabilir

Madencilik şirketlerinin sayısı bir artıyor, bir azalıyor.

Kripto para birimleri birileri tarafından üretilmek zorunda. Kripto para madencileri bu üretim aşamasının en önemli adımlarından birisinde yer alıyorlar ve ardından kripto para borsaları bunların kullanıcılara ulaşmasında büyük rol üstleniyorlar. Bugün için büyük madencilik şirketlerinin sayısında son dönemde herhangi bir artış gündemde olmasa da yakın zamana kadar birçok şirket madencilik alanında adım atabilecek olduğunu göstermişti.

Çin’de bazı madencilik tesislerinin yangınlar sonucunda ve seller sonucunda hasar görmesi üzerine Çin merkelzi madenciler ülkeyi terk etmeye ve şirket olarak Kanada ve diğer bazı ülkelerde madencilik çalışmaları yürüteceklerini açıklarken bunun için geçen sene farklı ülkelere yerleşenlerin sayısı artmıştı.

Gürcistan, Çin ve Rusya gibi ülkelerden çok sayıda insan madencilik için daha iyi ülkelere giderken 2020 için bu kişiler madencilik şirketi sayısının artmasını sağlayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu