coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMahkeme, Justin Sun-SEC Davasında Yeni Bir Karara İmza Attı!

Mahkeme, Justin Sun-SEC Davasında Yeni Bir Karara İmza Attı!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Justin Sun ve şirketi Rainberry'ye karşı açılan davada, mahkeme yeni bir karar aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Tron’un fikir babası Justin Sun ve şirketi Rainberry’ye karşı açılan davada, mahkeme savunma için uzatılmış bir zaman çizelgesine onay verdi.

Mahkeme Süre Uzatım Kararı Verdi

Sun’ın artık 8 Aralık 2023’e kadar süresi var ve bu da avukatlarına SEC’in davalılara yönelik iddialarının dava açılmadan önce olası çözümünü araştırmak için daha geniş bir zaman aralığı tanıyor.

Mart 2023’te Justin Sun, Tron Vakfı, Bittorrent Vakfı ve Rainberry olarak bilinen kuruluş için yasal bir felaket patlak vermişti.

Kendilerini ABD menkul kıymetler denetleme kurumunun açtığı bir davanın muhatabı olarak buldular.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Upbit'e Sahte Coin Şoku! 100.000 Hesabın Etkilendiği Tahmin Ediliyor!

Temel iddia dörtlü kuruluşun TRX ve BTT’yi kayıtsız menkul kıymetler olarak yatırımcıların önüne çıkardığı ve ABD menkul kıymetler düzenlemelerinin sınırını aştığı iddia ediliyor.

Dahası SEC, Sun’ı TRX’in piyasa değerini manipüle etmek için geniş bir komplo düzenlemekle suçlamıştı.

Hem Sun hem de Rainberry’nin yasal temsilciliği, mahkemeden biraz zaman istedi. Yargıç Edgardo Ramos’a hitaben yazılan mektupta, son tarihin 8 Aralık 2023’e çekilmesini istendi. Mahkeme bu isteği haklı bularak ek süre verdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail