coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMainnet Öncesi Yükselişe Geçen Bu Altcoinde Son Durum Ne? Yükseliş Devam Edecek...

Mainnet Öncesi Yükselişe Geçen Bu Altcoinde Son Durum Ne? Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bu altcoin, ağının büyük bir mainnet yükseltmesi yapmaya hazırlanmasıyla geçtiğimiz hafta yaklaşık %40 artış gösterdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Layer-1 blockchaini Kava’nın yerel token’ı KAVA, ağının büyük bir mainnet yükseltmesi yapmaya hazırlanmasıyla geçtiğimiz hafta yaklaşık %40 artış göstermişti.

KAVA Mainnet’i 17 Mayıs’ta Gerçekleşecek

“Kava 13” yükseltmesi, 17 Mayıs’ta yayına girdiğinde ağdaki işlemleri hızlandıracak ve daha fazla güvenlik sunacak. Ağ ayrıca, varlıkların Cosmos’tan Kava’daki protokollere aktarılmasını kolaylaştıran yeni bir köprü de başlatacak.

KAVA, token sahiplerinin projenin çeşitli hibe ve ödül programlarını yıl sonuna kadar sonlandırmayı önermesinin ardından geçtiğimiz Çarşamba günü yaklaşık %10’luk bir ralli yaptı. CoinGecko verilerine göre tokenın piyasa değeri 513 milyon dolar.

KAVA Grafiği

KAVA’nın geçtiğimiz hafta elde ettiği kazançlara rağmen, erken alıcılar kâr elde ettikçe token fiyatı düşüş eğilimine girdi.

Öte yandan Kava, gelişmiş güvenlik önlemleri uygulayarak kullanıcıları için daha sağlam ve güvenilir bir altyapı sağlamayı amaçlıyor. Güvenliğe bu şekilde odaklanılması, ağın bütünlüğünün korunması ve kullanıcı varlıklarının güvence altına alınması açısından büyük önem taşıyor.

İlgili Haber  Tanınmış Analist Açıkladı: Bu Hafta Gözüm Bu 5 Altcoinde, Yakından İzliyorum!

Kava 13 yükseltmesi, Kava’nın blok zinciri endüstrisinde sürekli yenilik ve gelişime olan bağlılığını göstermektedir.

Kava, ağını aktif bir şekilde geliştirerek, kendisini hem hız hem de güvenlik sunan ve verimli merkezi olmayan çözümlere yönelik artan talebi karşılayan lider bir blok zinciri platformu olarak konumlandırmayı hedefliyor.

Mainnet yükseltmesi öncesinde KAVA’nın değerindeki artış, piyasanın yükseltmenin getireceği potansiyel faydaları ve değer önerisini kabul ettiğini gösteriyor. Ancak genellikle “haberi duyurunca al, gerçekleşince sat” durumuna göre güncelleme sonrası yükselişin aksine düşüşler de görülebilir.

Bununla birlikte, kripto para piyasalarının değişken olabileceğini ve yatırımcıların yatırım kararları verirken dikkatli olmaları gerektiğini unutmamak önemlidir.

Bu yazının yazıldığı sıralarda KAVA’nın fiyatı 0.98 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail