Sponsorlu

Mamoru, Türk Kripto Para Yatırımcıları ile Buluşmak İçin Türkiye Pazarına Girdi

“2020 yılında kurulan Mamoru Digital, 100 milyon dolardan fazla finansal varlığı yöneten ve müşterilerine 7/24 hizmet sunmak amacıyla dünya genelinde 15’ten fazla ofiste konuşlanmış önde gelen küresel bir dijital varlık finansal hizmetler grubudur.

Amacı, son teknoloji ve küresel kapsayış yetisi ile dijital varlıklara ve akıllı varlık yönetimi ürünlerine erişimi kolaylaştırmak için çok yönlü bir çözüm sunmak olan Mamoru ekibi teknoloji, piyasa yapıcılığı ve risk sermayesi geçmişlerinden gelen bir grup tecrübeli isimden oluşmaktadır.

Brezilya, Kanada, ABD ve dünyanın diğer yerlerinde lisanslara sahip, düzenlenmiş bir kuruluş olan Mamoru, istikrarlı ve faaliyet gösterdiği tüm lokasyonlarda kullanıcılara güvenilir finansal hizmetler sunmaktadır.

Mamoru, geleneksel finans ile kripto para arasında yeni bir köprü oluşturmak, Türk kripto para yatırımcıları ile buluşmak ve günümüz şartlarına uygun yapısı ve güvenilirliğiyle yerli kripto para dünyasına yeni bir soluk getirmek için Türkiye pazarına girme kararı almıştır.

Üstün güvenlik, sıfır komisyon, düşük masraf ve kullanıcı memnuniyeti bileşenlerini bir araya getirerek hizmet sunmayı amaç edinmiş Mamoru bünyesinde Türk Lirası ile kripto para yatırımına erişmek istiyorsanız www.mamoru.com.tr adresi aracılığıyla hesabınızı ücretsiz hızlıca oluşturabilir, alım satım işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hocam sayfa açılmıyor, ne twitter ne telegram sayfalarında hareket var, anlamıyorum inceleme yapmadan mı haber yapıyorsunuz.


Başa dön tuşu